• A
  • A
  • A

 

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego władze terenowej administracji rządowej podejmują działania zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno interesantów, jak i pracowników, podjęto decyzję o ograniczeniu z dniem 16 marca 2020r. bezpośredniej  obsługi interesantów przez  pracowników  Powiatowego  Inspektoratu Weterynarii w Ostrołęce. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii w Ostrołęce będzie odbywał  się  z  wykorzystaniem  komunikacji  elektronicznej,  telefonicznej,  a  także korespondencji pocztowej.

 

Zamknij okno

Zbędne składniki majątku

05.05.2022

Informacja o zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego -  samochód osobowy – Ford Mondeo

Działając w oparciu o przepisy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz. U. z 2019 r. poz. 2004 z późn. zm.), Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ostrołęce informuje, iż dysponuje zbędnymi zużytymi rzeczowymi składnikami majątku ruchomego, wyszczególnionymi w załączniku nr 1, przeznaczonymi do zagospodarowania w drodze nieodpłatnego przekazania na czas nieoznaczony jednostce sektora finansów publicznych lub państwowej osobie prawnej, która nie jest jednostką sektora finansów publicznych, jedenastce samorządu terytorialnego zgodnie z przepisami ”Rozporządzenia”.

Powyższe jednostki zainteresowane przejęciem zużytych składników majątku proszone są o złożenie wniosku o treści zgodnej z postanowieniami § 38 ust. 4 ww. rozporządzenia.

W następnej kolejności składniki rzeczowe majątku ruchomego mogą być przekazane w formie darowizny jednostkom o których mowa w § 39 ww. rozporządzenia. Zainteresowane jednostki przejęciem zbędnego składnika, proszone są o złożenie wniosku zgodnie z § 39 ust. 3 ww. Rozporządzenia.

O przekazaniu zużytych składnikach majątku ruchomego decydować będzie kolejność otrzymanych wniosków, z zachowaniem kolejności podanej powyżej.

Wykaz zużytych składników majątku ruchomego znajduje się w załączniku do niniejszej informacji.

Więcej informacji o zużytych składnikach majątku można uzyskać pod numerem telefonu 694 409 446 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wnioski należy składać do dnia 13 maja 2022 r. na adres: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ostrołęce, ul. Składowa 8a, 07-410 Ostrołęka.

 

Załącznik nr 1:
1. Wykaz zbędnych i zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego - plik PDF